Meleklerevi Cave Hotel | About Us

About Title

Meleklerevi’nden merhabalar,
Meleklerevi'nin ailesi ve personeli , sizlere toplam 8 oda ile özlediğiniz huzuru, keyfi ve konforu sağlamakta , kendi evinizde tatildeymiş gibi sıcak ve rahat hissedeceğiniz rüya gibi bir ortamda hizmet vermektedir. Romantik ortamı, odaları, sıcaklığı, bahçesi, çiçekleri ve kuşları ile olduğu kadar, ateş başı sohbetleriyle de çiftler tarafından tercih edilen bir yuva oldu Kapadokya da! Türkiye’nin en romantik 20 butik oteli arasında gösterilen ve TripAdvisor misafir memnuniyeti sonucu 2013 , 2014 ve  2015, 2016, 2017  yılları Dünya’nın en iyi %10 oteli arasına giren , Türkiye çapında en iyi 25 BXB otelden biri seçilen  Meleklerevi’nde; Hepsi birbirinden farklı dekore edilmiş özel beş oda ile üç suite oda bulunmaktadır. Bunlardan beş tanesi, geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan kaya odalar, diğerleri kaya ve yöresel taş kullanılarak oluşturulan kemerli odalardır. Banyolarımızın altı tanesinde ithal masajlı duş sistemi bir tanesinde jakuzi vardır. Masajlı duş sistemlerinin üçü saunalı kombin sistemdir.

* Odalarımızda müzik sistemi, buklet malzemeleri, saç kurutma makinesi, terlik, güvenlik kasası ve kettle (ücretsiz  çay, kahve, su) bulunmaktadır.
* Odalarda ve kapalı alanlarda sigara içilmemektedir.
* Tüm odalarımız merkezi ısıtma sistemi ile donatılmıştır. 
* Huzurlu bir tatil yapayım, kitap okuyayım, müzik dinleyip, uzanıp keyif yapayım düşüncesi ile Meleklerevi’ni tercih eden misafirlerimizi düşünerek, çocuğu (ki; onlar bizler için minik melekler) ile gelen misafirlerimizin çocuklarının tüm sorumluluklarını üstlenmeleri bizim naçizane dileğimizdir. Belirtmek isteriz ki; Otel dışından getirilen yiyecek ve içeceklerin otelin genel kullanım alanlarında tüketilmesi uygun değildir.
* Kahvaltımız açık büfedir. ( saat 08:30 ile 10:30 arasındadır.) Güne, Meleklerevi’nin sofrasında, köy yumurtası, yöresel peynirler, ballı kaymaklar, ev yapımı reçeller, kekler ve böreklerin olduğu leziz bir köy kahvaltısıyla başlayabilirsiniz

.
Ayrıca terasta yakılan ateşin etrafında veya eski bir ahır olan yemek salonumuzda şöminenin başında sohbet etmeniz mümkündür, bazen de nefis canlı müzik ve dans akşamları olur. Çok güzel bir plak koleksiyonumuz ve müzik arşivimiz var misafirlerimiz katılırlarsa beraber plaklar çalabiliriz. Şöminede çıtırdayan odunların eşliğinde mumlarla aydınlatılmış romantik bir ortamda huzurun sesini ve müziğin hoş melodilerini dinleyerek, sevdiklerinizle şarap tadında rüyalar görebilirsiniz!  

OUR SERVICES

Service #1 Title

Service #1 Content

Service #2 Title

Service #2 Content

Service #3 Title

Service #3 Content